КОЛИ: до 27 грудня 2022 року, 18:00 (за Київським часом) – дедлайн продовжено
ДЕ: Київська, Житомирська, Чернігівська області
ГАЛУЗІ: охорона здоров’я
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиМетою Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:
1. Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
2. Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
3. Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
4. Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
5. Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.
Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» (далі – Проект) оголошує конкурс на отримання гранту на розвиток закладів ПМД.
Мета цієї грантової програми:
-
розширити спектр послуг, які надаються на рівні ПМД,
-
побудувати ефективну систему управління якістю,
-
запровадити пацієнторієнтований підхід до надання ПМД.
Заклади, які реалізують грант стануть прикладами ефективного та сталого високоякісного надання ПМД.
Для кого
Щоб мати право на подачу заявки та отримання фінансування в рамках гранту, що надається Проектом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», потенційний заявник повинен відповідати таким критеріям:
-
Неурядова комерційна чи неприбуткова організація, яка знаходиться за межами США, зареєстрована в Україні (наприклад, НУО, професійні асоціації, науково-освітні установи, комерційні організації);
-
Не входить до «Списку сторін, виключених із федеральних програм закупівель і незакупівельних програм»;
-
Не бути політичною партією, державною установою (організацією) чи посадовою особою на національному чи регіональному рівні;
-
Організація, яка не має відношення до Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» або будь-кого з його директорів, посадових осіб чи співробітників;
-
Відповідно до 2 CFR 25, іноземні або місцеві одержувачі грантів на суму 25 000 доларів США або більше повинні отримати унікальний ідентифікаційний номер організації та зареєструватися на веб-сайті SAM.gov https://www.sam.gov/.
Додаткові критерії відповідності:
-
Заявник є закладом ПМД комунальної власності, який розташований в Київський, Житомирській або Чернігівській області;
-
Заявник має підписану угоду із Національною службою здоров’я України на момент подання заявки;
-
Загальна кількість осіб, які мають укладені декларації із закладом ПМД становить 20 тис. та більше;
-
Заявник є закладом ПМД, який надає послуги всім віковим групам населення;
-
Заявник має функціональну фінансову систему;
-
Інші відносини, асоціації, заходи та інтереси Заявника не створюють конфлікту інтересів, що може вплинути на повну неупередженість у реалізації грантових заходів.
Не мають права подавати заявку:
-
заклади ПМД у яких на час подання заявки наявні незакриті/невирішені скарги, позови, розслідування, інші факти, що можуть загрожувати або негативно вплинути на спроможність закладу виконувати зобов’язання за грантовою угодою;
-
заклади, які на час подання проекту перебувають в стані реорганізації;
-
фізичні особи-підприємці;
-
приватні медичні заклади.
Сума
Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» передбачає надання до п’ятнадцяти (15) грантів з максимальною сумою до 1 750 000 грн кожен.
Терміни
Кінцевий термін подання заявок – до 27 грудня 2022 року, 18:00 (за Київським часом) – дедлайн продовжено.
Умови
Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://dgrants.fluxx.io).
Заявники, які подаються вперше, повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.
На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.
Назви всіх електронних файлів повинні містити назву організації та назву документа. Заявники повинні зберігати копії для своїх записів, оскільки всі отримані заявки та додатки не повертаються.
Вимоги до подання заявки
-
Мова заявки: Заявка та вся пов’язана з нею кореспонденція повинна бути англійською мовою. Однак, заявки, подані українською мовою, також будуть розглядатися. Будь-який документ, який стосуватиметься надання гранту в результаті розгляду заявки, буде англійською мовою.
-
Валюта: Вартість має бути вказана в гривні.
-
Форма подання заявки: електронна копія.
-
Маркування: Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», RFA №34.
-
Особи, які мають право на підпис: Заявка має бути підписана особою, уповноваженою подати заявку від імені Заявника і зв’язати Заявника з поданою заявкою.
-
Уповноважений персонал: Вкажіть ім’я, посаду, адресу електронної пошти та номер телефону особи або осіб в організації, які уповноважені обговорювати умови гранту та прийняти грант у разі його надання.
Вимоги до заявки
Усі заявки повинні бути подані у певному форматі (див. Розділ 4 «Зміст Технічної Заявки»). Заявка, подана в будь-якому іншому форматі, розглядатися не буде. Заявник повинен також надати супровідну документацію (рішення правління, статут тощо), які можуть знадобитися, щоб чітко продемонструвати, що він відповідає нижченаведеним умовам, котрі передували вибору заявки:
-
організація-заявник юридично створена відповідно до законодавства України щонайменше три (3) роки тому;
-
організація Заявника має управлінські зобов’язання, про що свідчать офіційно затверджений склад правління, наявність письмових рішень, стратегічних планів (загальний довгостроковий план організації Заявника) або іншої документації, яка доводить, що вона виконує або буде виконувати зазначені вище завдання;
-
організація Заявника не має жодних авансових платежів від USAID або підрядника USAID, які залишаються протермінованими та непогашеними понад 90 днів, також, організація Заявника не має звіту про завершення гранту, який треба подати на вимогу USAID або підрядника USAID і який протермінований більше, ніж на 30 днів;
-
на час подання заявки не існує жодних умов у межах організації Заявника або її керівництва, які унеможливлюють участь організації у конкурсі заявок на отримання гранту, котрий прямо чи опосередковано фінансується USAID.
Можливості
Після завершення діяльності в рамках цього гранту отримувач гранту матиме:
-
Розширений спектр послуг, що надаються на рівні ПМД.
-
Побудовану ефективну систему управління якістю.
-
Запроваджений пацієнторієнтований підхід до надання ПМД.
-
Від одержувачів грантів також поділяться своїм досвідом з іншими закладами ПМД в країні та стануть моделлю ефективного, сталого та якісного надання первинної медичної допомоги.