КОЛИ: до 14 травня 2023 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: громадський сектор
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиФундація польсько-німецької співпраці оголосила грантовий конкурс «Мости майбутнього. Польща та Німеччина для України» зі спрощеним шляхом фінансування для реалізації польсько-німецько-українських ініціатив
Для кого
Конкурс спрямований на польські та німецькі інституції громадянського суспільства, які разом з українською партнерською організацією та/або громадянами України (в еміграції) реалізовуватимуть проект підтримки України. Також можливе, залежно від потреб, залучення білоруських партнерів.
Сума
Проекти можуть отримати співфінансування в розмірі до 30 000 злотих / 6 500 євро (мінімальна запитувана сума – 23 000 злотих / 5 000 євро). Співфінансування може становити до 80% від загальної вартості проекту. Отримані кошти будуть виплачені двома частинами: 80% на початку та 20% після подання остаточного розрахунку за проектом. Підтримані проекти мають бути належним чином розраховані протягом одного місяця з моменту їх завершення, але не пізніше 31.07.2023.
Терміни
Дедлайн подачі заявок: 29.09.2022 – 14.05.2023
Термін реалізації проекту: 29.10.2022 – 30.06.2023
Заявки можна подавати протягом цього періоду, мінімум за 3 місяці до завершення конкурсу.
Заявки подаються в онлайн-системі: https://fwpn.org.pl/wnioski/jak-zlozyc-wniosek-. Там треба спочатку зареєструватися. У полі «Назва проекту» вкажіть, що заявка подається за грантовою програмою «4Ukraine».
Умови
Будуть підтримані спільні польсько-німецькі ініціативи громадянського суспільства, щоб:
-
стимулювати діалог, обмін досвідом і передачу знань щодо довгострокової інтеграції біженців війни з України та сприяти їх функціонуванню в нових реаліях;
-
зміцнити структури громадянського суспільства української емігрантської спільноти в Польщі та Німеччині через інтеграцію в приймаючих країнах, взаємні контакти та нові форми тристоронньої та багатосторонньої співпраці;
-
підтримати увагу та інтерес громадськості до долі біженців війни з України;
-
є відповіддю на збільшену потребу в інформації про Україну та Східну Європу шляхом зменшення прогалин у знаннях, руйнування стереотипів і упереджень та підвищення розуміння широкої громадськості щодо сприйняття України як суверенної країни з власною культурою, історією та мовою;
-
продовжити діалог про перспективи включення вільної та суверенної України в європейські структури та майбутню форму Європи в мирний час у дусі конструктивного обміну, взаєморозуміння для різних поглядів та відновлення втраченої довіри між Польщею та Німеччина.
Будь-яка тристороння ініціатива має активно залучати українських партнерів і враховувати українську перспективу. Основна увага буде зосереджена на проектах підтримки процесу залучення молодого покоління (дітей і підлітків, які разом із матерями втекли від війни) до системи освіти, а також ініціативах підтримки працівників ЗМІ та культури України, які перебувають у особливо складній ситуації. ситуації. Вітаються проекти про роль жінок і виклики, з якими вони стикаються на війні. Пропозиція також адресована органам місцевого самоврядування, які в рамках існуючого близько 400 польсько-німецьких міських партнерств можуть розробити постійну, комплексну та довгострокову стратегію інтеграції біженців з України.
Інформування громадськості
Профінансований проект повинен мати відповідну видимість, а його результати повинні бути загальнодоступними. Бенефіціари повинні повідомити, що проект підтримується Міністерством закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. Детальна інформація про спосіб інформування громадськості буде включена в “Заяву про зобов’язання Дочірнього підприємства”.
Зауваження:
Правління FWPN приймає рішення про виділення коштів на основі якісних критеріїв. Проектна лінія працює за наявності коштів. Якщо кошти будуть вичерпані до закінчення зазначеного терміну, заявникам буде повідомлено про закінчення конкурсу проектів на веб-сайті Фонду. Кошти з проектної лінії не можуть поєднуватися з регулярним фінансуванням проектів FWPN в рамках одного проекту. Підтримка певного закладу в рамках епізодичної проектної лінії можлива лише один раз.
Можливості
Форма проектів:
Підтримка охоплює різні формати проектів: як зустрічі, так і віртуальні заходи в залежності від тематики та цілей. У зв’язку з непередбачуваним розвитком пандемії Covid-19 ми зосереджуємось на цифрових та/або гібридних форматах проектів, використовуючи Інтернет як віртуальний простір для діалогу, зустрічей та презентацій, що дасть змогу громадянам України, які проживають на батьківщині, брати участь у проекті. Якщо дозволять міркування безпеки, проекти можуть відбуватися, окрім Польщі та Німеччини, також в Україні.