ДЕДЛАЙН: 11 квітня 2025 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: громадський сектор, для жінок, місцеве самоврядування
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиЩороку Посольство Німеччини у Києві надає фінансову підтримку обраним заходам, які реалізуються місцевими організаціями (наприклад, громадські організації, групами самодопомоги, органами місцевої влади тощо) і не можуть бути повністю профінансовані організацією-заявником.
Завдяки мікропроєктам, Посольство Німеччини у Києві має можливість гнучко, швидко та ефективно допомогти покращити умови життя соціально найменш захищених верств населення та реагувати на конкретні випадки скрутного становища українців.
Умови фінансування
-
Проєкт має бути спрямований на задоволення базових потреб місцевого населення та покращення умов життя для них у сталий спосіб (прямі вигоди не менше 3 років).
-
Особливо вітаються проєкти, спрямовані на покращення становища жінок та дівчат, дітей та вразливих груп населення.
-
Усі закупівлі, якщо такі передбачені проєктом, повинні здійснюватися прозоро (наприклад згідно Положень про закупівлю або ж слід отримати та документально оформити щонайменше три незалежні пропозиції/кошториси від місцевих постачальників або надавачів послуг, якщо це можливо).
-
Проєкти повинні бути завершені протягом календарного року, в якому буде укладена грантова угода.
-
Проєкти повинні бути автономними заходами, тобто вони не повинні призводити до виникнення повторюваних зобов’язань грантонадавача.
-
Закупівля необхідних матеріалів повинна бути здійснена в Україні. Поточні витрати на персонал, а також адміністративні витрати заявника (заробітна плата, гонорари, оренда офісу, електрика, газ, опалення, витратні матеріали тощо) грантом не покриваються. При придбанні технічного обладнання його регулярне обслуговування повинно бути гарантоване заявником.
Заходи, які не можуть фінансуватися в рамках мікропроєктів:
-
фінансування, вигодонабувачем якого є окремі фізичні особи або привілейовані групи;
-
заходи, які можуть розглядатися, як гуманітарна допомога в кризових ситуаціях та ситуаціях стихійного лиха або як продовольча допомога;
-
заходи, подальші витрати яких не можуть бути покриті заявником або мають тривалість менше трьох років;
-
заходи, які підтримуються іншими програмами Федеративної Республіки Німеччина або ЄС,
-
заходи, які передбачають придбання автотранспортних засобів;
-
заходи, що приносять користь органам влади або іншим державним установам без забезпечення достатнього поліпшення умов життя місцевого населення;
-
заходи пов’язані з поліцією або військовим сектором;
-
заходи, на які не були отримані необхідні дозволи від компетентних органів або щодо яких не було остаточно з’ясовано інші юридичні питання (наприклад, питання пов’язані з земельними ділянками),
-
заходи, що надходять від незареєстрованих благодійних організацій та компаній комерційного спрямування.
Для кого
Фінансування передбачено на заходи, які українські установи (наприклад, неурядові організації, громадські організації, групи підтримки, органи місцевого самоврядування, тощо) не можуть профінансувати самотужки.
Організація/асоціація/установа може подавати лише 1 заявку.
Приклади проєктів минулих років:
-
ремонт ванних кімнат для людей з потребами догляду в соціальному закладі;
-
закупівля колоноскопа для гінекологічного відділення;
-
закупівля операційного столу;
-
ремонт бомбосховища в дитячому садку;
-
закупівля обладнання для реабілітаційного кабінету для людей з інвалідністю.
Сума
Як правило, максимальна сума фінансування, що надається Посольством, становить 10 000 євро.
Важливими критеріями для прийняття рішень щодо доцільності фінансування проєкту є достатній особистий внесок, а також мета проєкту та відповідність запропонованих заходів. Заявник повинен зробити все, що в його силах, щоб залучити власні ресурси для фінансування. Можна залучати співфінансування третіми особами (приватними донорами, громадою, місцевими підприємцями). Примітка: Не встановлено мінімальної суми для можливого фінансового особистого внеску або співфінансування третіми особами.
Дедлайн
На першому етапі необхідно заповнити формуляр стислого опису проєкту.
Після того, як Ваш формуляр стислого опису буде отримано, Вам буде надіслане письмове підтвердження про його надходження. Посольство зв’яжеться та поінформує про наступні кроки тільки тих заявників, чий стислий опис успішно пройшов попередній відбір.
Процедура не передбачає письмового повідомлення у разі, якщо Ваш стислий опис не буде відібрано до наступного етапу. Тому Посольство просить утриматися від запитів про стан розгляду Вашого стислого опису.
Будь ласка, надішліть формуляр стислого опису проєкту на електронну пошту wi@kyji.diplo.de до 11 квітня 2025 року.