ДЕДЛАЙН: 1 грудня 2024 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: культура
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиVisualise — довгострокова програма Українського інституту з підтримки виставкових проєктів за кордоном. Програма надає можливості співпрограмування, дофінансування та інформаційної підтримки міжнародних виставок, що сприяють просуванню мистецтва України у світі та налагодженню інституційної співпраці.
Виставки мистецтва є важливими майданчиками для дискусії на актуальні теми та колаборації митців, кураторів та інших фахівців артсектору з різних країн. Це потужний елемент культурної дипломатії.
Міжнародні виставкові проєкти потребують багаторічного планування та послідовної інституційної залученості. Програма Visualise пропонує комплексну підтримку, яка передбачає не лише дофінансування, але і долучення команди Українського інституту до програмування та комунікаційної стратегії обраних проєктів.
Конкурсна заявка повинна відповідати таким технічним вимогам:
-
Проєкт реалізується у співпраці між українською та іноземною профільними інституціями або організаціями (музей, галерея, ярмарок, фестиваль тощо у країні реалізації проєкту), що мають інституційну спроможність, досвід реалізації аналогічних проєктів та/або об’єкти інтелектуальної власності, які можуть бути використані в процесі реалізації виставкового проєкту та організації виставки. Перелік рекомендованих до співпраці іноземних інституцій додається за посиланням.
-
Проєкт реалізується у країні, що входить до переліку пріоритетних для Українського інституту на 2025 рік (Республіка Польща, Федеративна Республіка Німеччина, Французька Республіка, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, Сполучені Штати Америки, Республіка Австрія, Королівство Нідерландів, Італійська Республіка, Іспанська Королівство, Литовська Республіка, Латвійська Республіка, Естонська Республіка, Чеська Республіка, Королівство Данія, Турецька Республіка, Південно-Африканська Республіка, Федеративна Республіка Бразилія, Мексиканські Сполучені Штати, Аргентинська Республіка, Республіка Кенія, Федеративна Республіка Нігерія, Республіка Індія, Республіка Індонезія). Український інститут залишає за собою право підтримати реалізацію відібраних проєктів в інших країнах, виходячи з обставин.
-
Початок реалізації проєкту заплановано не раніше 20 січня 2025 року.
-
Заявку подано у встановлений термін.
-
Заявку оформлено відповідно до наданої форми українською мовою (та за потреби англійською).
-
Надано всю необхідну супровідну документацію відповідно до вимог, наведених нижче.
-
Кожну секцію конкурсної заявки заповнено без перевищення допустимої кількості знаків, яку зазначено у формі заявки
Для кого
-
юридичні особи всіх форм власності та фізичні особи-підприємці, зареєстровані в Україні та з досвідом реалізації аналогічних до поданого проєктів;
-
іноземні організації та компанії, зареєстровані за кордоном, а також їхні філії і представництва, які зареєстровані та акредитовані на території України, з наявною інституційною спроможністю і досвідом реалізації аналогічних до поданого проєктів.
Сума
Максимальний обсяг фінансування одного виставкового проєкту становить 1 500 000 гривень.
Дедлайн
Щоб подати конкурсну заявку, необхідно не пізніше 1 грудня 2024 року, 23:59 за київським часом надіслати на адресу art@ui.org.ua такі документи:
-
заповнені та підписані форму конкурсної заявки (шаблон) та форму кошторису конкурсної заявки (шаблон);
-
копію статуту учасника конкурсу (витягу зі статуту або іншого документа, який підтверджує наявність повноважень у підписанта конкурсної заявки та його право укладати і підписувати договори у випадку обрання переможцем конкурсу) та реєстраційні документи учасника конкурсу (скан-копії підписаних документів);
-
підтвердження наявності міжнародного партнерства (обов’язково – офіційний лист про намір співпраці від іноземного партнера у випадку, коли заявником є українська організація, або українського партнера у випадку, коли заявником є іноземна організація; бажано – підписаний договір із зазначенням деталей подальшої співпраці; документи, які підтверджують бронювання оренди місця проведення виставкового проєкту; тематико-експозиційний план виставки; ліцензійні договори на наявність виключних (невиключних) прав на об’єкти інтелектуальної власності, які планується використати в процесі реалізації проєкту; свідоцтва на реєстрацію знаків для товарів і послуг тощо); Перелік рекомендованих до співпраці іноземних інституцій за посиланням.
-
підтвердження досвіду виконання аналогічних проєктів у довільній формі (українською мовою): посилання на вебсторінки відповідних реалізованих проєктів, скан-копія договору про надання аналогічних послуг, рекомендаційний лист від попередніх партнерів тощо;
-
підписану довідку на бланку юридичної особи про відсутність прямих та опосередкованих контактів із представниками держави-агресора Російською Федерацією, Республіки Білорусь та/або Ісламської Республіки Іран (шаблон за посиланням)
-
підписану заяву-гарантію щодо прав на об’єкти авторського права (шаблон за посиланням)
Вся інформація повинна бути надана українською мовою або містити переклад на українську мову. Всі файли необхідно надіслати у форматі PDF, обсяг кожного файлу не повинен перевищувати 1 мегабайт.