ДЕДЛАЙН: не вказано
ДЕ: Німеччина
ГАЛУЗІ: громадський сектор, охорона здоров’я
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиDiaspora2030 — це платформа для людей у Німеччині з міграційною історією, які зацікавлені або займаються сферою розвитку та використовують їхні знання та досвід на підтримку сталого розвитку в своїх країнах походження як експерти з діаспори. Платформа підтримує короткострокові відрядження експертів із діаспори до Албанії, Камеруну, Колумбії, Еквадору, Ефіопії, Грузії, Гани, Індії, Косово, Непалу, Сербії, Тунісу, України та В’єтнаму. Участь у програмі “Експерт з питань діаспори” може взяти кожен, хто має міграційну історію з однієї з перелічених вище країн.
Фінансування експертних завдань діаспори здебільшого доступне для таких сфер і секторів, як гендерна проблематика, захист клімату та охорона здоров’я. Послуга загалом спрямована на зміцнення місцевих структур, які можуть зробити внесок у розвиток країни, особливо в пріоритетних галузях, визначених Німецьким товариством міжнародного співробітництва. У всіх випадках має бути чіткий зв’язок між цілями завдання та Цілями сталого розвитку (ЦСР).
Що стосується короткострокових експертних завдань з діаспори, то партнерськими установами, з якими працює платформа, є переважно суспільно корисні установи, наприклад, державні органи; муніципальні, регіональні та національні органи влади та постачальники державних послуг; навчальні заклади; заклади охорони здоров’я; та організації громадянського суспільства. Для участі в програмі установи-партнери повинні працювати протягом декількох років і мати щонайменше п’ять-десять співробітників. Це необхідно для того, щоб знання, отримані під час короткострокових стажувань, залишилися в установі і могли бути використані після завершення стажування. Підтримка надається насамперед для стажування в установах вищого рівня та головних організаціях, оскільки вони з більшою ймовірністю забезпечать значний мультиплікативний ефект.
У кожному випадку установа-партнер повинна мати інфраструктуру, обладнання та інші технічні ресурси, необхідні для виконання завдання. Як мінімум, вона повинна надати відповідне робоче місце, а в ідеалі – житло і транспортні засоби. Установа-партнер також повинна призначити співробітника, який допомагатиме експерту з питань діаспори з технічними та організаційними питаннями під час підготовчого періоду та протягом усього короткострокового відрядження.
Можливості
-
Фінансова допомога: Підтримка ваших витрат під час відрядження.
-
Оплачувані транспортні витрати: Покриття ваших витрат на проїзд.
-
Базовий страховий пакет: Страхове покриття на час вашого призначення.
-
Послуги з працевлаштування: Зв’язки з відповідними організаціями, які зацікавлені у вашому досвіді.
-
Місцева підтримка: Допомога від команди координаторів під час вашого відрядження.
Підтримка надається на робочі поїздки тривалістю від двох тижнів до трьох місяців. У разі необхідності, є можливість розділити тривалість стажування на два періоди.
Крім того, експертам з діаспори надається відшкодування витрат у розмірі 60-90 євро за день відрядження залежно від країни відрядження (за винятком днів приїзду та від’їзду). Ми також можемо оплатити витратні матеріали, які можуть знадобитися вам для виконання вашого завдання, хоча фінансування є обмеженим (до 400 євро).
Для кого
-
Міграційне минуле: Наразі проживають у Німеччині та мають міграційну історію з України.
-
Освіта: Закінчена професійно-технічна або вища освіта в Німеччині, або диплом, визнаний у Німеччині.
-
Професійний досвід: Щонайменше п’ять років відповідного професійного досвіду в Німеччині або іншій країні ОЕСР у сфері, в якій ви бажаєте працювати під час стажування.
-
Плани стажування: Плануйте взяти участь у короткостроковому відрядженні терміном від двох тижнів до трьох місяців у сфері, пов’язаній з розвитком, особливо у пріоритетних сферах гендеру, захисту клімату або охорони здоров’я.
Дедлайн
Надсилати заявку на електронну адресу diaspora2030@giz.de. Заявка повинна містити наступні документи:
-
Актуальне резюме
-
Мотиваційний лист: Коротко поясніть вашу мотивацію подати заявку та ваші ідеї щодо завдання.
-
Заповнену форму вираження зацікавленості
Кінцевий термін подачі заявки: Будь ласка, надішліть свою заявку якомога раніше (щонайменше за три місяці до запланованого відрядження).