ДЕДЛАЙН: 31 грудня 2024 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: громадський сектор
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиПроект “Сприяння доброчесності у публічному секторі (Pro-Integrity)” за підтримки USAID та FCDO – це програма, яку реалізує компанія DAI, та яка розрахована на 5 років, і яку було запущено в грудні 2023 року. Мета проекту “Сприяння доброчесності в публічному секторі (Pro-Integrity)” – зменшення проявів корупції та пов’язаних з нею ризиків для відновлення кращої України. У процесі роботи проект “Pro-Integrity” націлений на досягнення трьох цілей:
-
Посилення інституційної спроможності антикорупційних інституцій на національному рівні для покращення умов запобігання, виявлення та стримування корупції;
-
Посилення антикорупційного комплаєнсу та контролю в органах місцевого самоврядування;
-
Підвищення прозорості та підзвітності в процесі підтримки стійкості, відновлення та відбудови України.
Мета даної річної програмної заяви – залучити заявки для отримання фінансування. Компанія DAI, за підтримки Міжнародного агентства з питань міжнародного розвитку США (USAID) та FCDO, просить потенційних партнерів спочатку надсилати концептуальні заявки, а потім – повну форму заявки на впровадження інноваційної діяльності для підтримки антикорупційних реформ. Концептуальні заявки повинні містити практичні рішення, які відповідатимуть цілям проекту “Pro-Integrity”, які перелічені вище.
Очікується, що заявники запропонують власні ефективні підходи до підсилення можливостей України із запобігання, виявлення та стримування корупції на національному рівні, що сприятиме стійкості, відновленню та відбудові держави. Отримувачі грантів зобов’язані поділитися результатами впровадження проектів та основними висновками перед завершенням діяльності за грантами, а також періодично повідомляти про свою діяльність і її результати широким колам населення.
Для кого
Даною програмною заявою компанія DAI повідомляє про свою готовність розглядати відповідні концептуальні заявки з пропозиціями взаємодії та співпраці від зацікавлених сторін загальнонаціонального рівня – представників публічної, приватної, неурядової та інформаційної сфер.
Усі заявники також повинні запропонувати спеціальні підходи для вирішення цільових завдань в одній або кількох соціальних групах: ветерани війни, жінки, молодь, особи з інвалідністю, ВПО, національні меншини або інші вразливі групи населення, визначені за результатами налізу питань рівності статей і соціальної інтеграції (GESI).
Кожен заявник повинен бути офіційно зареєстрованим відповідно до вимог законодавства України та мати право на отримання грантового фінансування.
Географія діяльності, на яку поширюється дана програмна заява, включає всю територію України, крім тимчасово окупованих територій та територій, на яких ведуться бойові дії. До співпраці запрошуються організації, які мають загальнонаціональний вплив і працюють з багатьма громадами/областями та створюють масштабний ефект у запропонованих ними видах діяльності. Заявники повинні пояснити причину вибору того чи іншого географічного регіону для реалізації їх проекту.
Компанія DAI від імені USAID та FCDO планує видати приблизно 15 грантів для фінансування успішних заявок, отриманих у відповідь на цю програмну заяву.
Тривалість реалізації проектів, що подаватимуться потенційними заявниками, може охоплювати період часу від 6 до 24 місяців.
Сума
На даний момент загальний фонд, виділений для видачі грантів згідно даної річної програмної заяви, приблизно дорівнює 5 000 000 доларів США і призначений для подальшого розвитку антикорупційних реформ. Компанія DAI залишає за собою право на повне або часткове фінансування відібраних заявок.
Кількість грантів та їх сума можуть бути змінені за рішенням компанії DAI, яка також залишає за собою право відмовитися від видачі грантів, згаданих у даній програмній заяві.
Дедлайн
Заявки на участь у грантовій програмі можна надсилати в будь-який час на постійній основі протягом року від 1 квітня до 31 грудня 2024.
Усі заявки будуть розглядатися на постійній основі до кінця місяця від дати подачі. Після розгляду заявок команда проекту збиратиме Оціночний Комітет для аналізу та оцінки пропозицій щонайменше один раз на два місяці або частіше за необхідності та на розсуд керівництва компанії DAI.
Кінцева дата дії програми: 31 грудня 2024 року.
Умови
Електронна адреса для надсилання концептуальних заявок: pro-integrity_grants@dai.com
Запитання приймаються на постійній основі протягом періоду дії річної програмної заяви.
Компанія DAI буде проводити інформаційні сесії згідно річної програмної заяви онлайн, під час яких потенційні учасники зможуть поставити запитання та отримати детальну інформацію щодо програми у наступні дати: 15 квітня 2024 року.
Переклад на українську мову буде забезпечено, у разі виникнення запитань звертайтеся за адресою: pro-integrity_grants@dai.com