КОЛИ: 16 січня 2024 р. 17:00:00 за брюссельським часом
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: технології
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиМОНІТОРИНГ СТАНУ ТА ЗДОРОВ’Я В СИЛОВІЙ ЕЛЕКТРОНІЦІ (PE) – PE З ШИРОКОЮ ЗАБОРОНЕНОЮ СМУГОЮ ДЛЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО СЕКТОРА HORIZON-CL5-2024-D3-01-14
Для кого
Сума
13 000 000 євро
Терміни
Дедлайн: 16 січня 2024 р. 17:00:00 за брюссельським часом.
Умови:
Сфера застосування:
Очікується, що проекти впроваджуватимуть як заходи, зазначені в (1), так і практичну демонстрацію (2), як описано нижче:
1. P&I, методології та інструменти, що включають дії, перелічені нижче.
Їх можна розробити/доповнити іншими, що стосуються кожної підтеми.
A. Моніторинг стану та здоров’я (C&HM):
Оцінка температури переходу Tj на основі TSEP (термочутливі електричні параметри). Тут особливо велика проблема становить SiC MOSFETs і діоди Шотткі, тому що чутливість TSEP нижча, нелінійна і залежить від вбудованої технології. Іншими проблемами є калібрування, дрейф схеми, вплив ШІМ та інші.
Розробка нових та оцінка/подальша розробка вже існуючих нетрадиційних методів для вимірювання температури та оцінки деградації (наприклад, наприклад, але не обмежуючись ними, з’єднання Кельвіна або методи на основі акустики).
Розробка та оцінка нових або вже існуючих методів для генерації моделей тривалості життя на основі аналізу великих даних та використання методів програмного обчислення.
Поєднання (великих) даних і підходів, що керуються фізикою відмов у C&HM.
B. Управління стресом:
Успішна реалізація бізнес-кейсу вимагає співпраці та спілкування між різними партнерами:
Виробники компонентів силової електроніки (наприклад, для інтеграції інколи необхідних датчиків).
Розробник системи (для надання доступу до таких даних, як виміряні цикли навантаження та загальні профілі місії).
Компанії, відповідальні за експлуатацію та обслуговування систем. Наразі ці компанії спеціально для морських вітрових парків розробляють власні системи C&HM, які працюють на основі інколи дефіцитних доступних даних.
Оптимізація можлива, коли вже початкові продукти будуть розроблені для отримання даних/вимірів, необхідних у C&HM. Для модулів силової електроніки найбільш цінними є дані Tj (температура переходу):
Ретельна оцінка витрат на технічне обслуговування для певних програм (здається, наразі вони занижені).
Дослідження різних моделей витрат (наприклад, кінцеві витрати на C&HM можуть покриватися виробниками, особливо якщо вони також відповідають за технічне обслуговування, або вони можуть бути передані кінцевому користувачеві щоразу, коли кінцевий користувач може надати безпечніші та надійніші послуги).
C. Широкозонний і надширокозонний PE:
Удосконалення напівпровідників WBG та UWBG для інтеграції в компоненти HVDC та MVDC.
Робота повинна бути зосереджена на вдосконаленні широкозонних напівпровідникових приладів, упаковки та їх інтеграції в субмодулі перетворювача:
Покращені пристрої живлення WBG і UWBG з кращими показниками продуктивності, наприклад, меншими втратами провідності, вищою блокуючою напругою, кращою здатністю до імпульсного струму, вищими частотами перемикання та кращою здатністю до короткого замикання.
Розширені схеми керування для мостів на основі WBG та UWBG.
Покращені пакети, що відрізняються високовольтною ізоляцією, високотемпературною роботою, міцністю та низькими вихровими струмами.
Нові топології субмодулів для перетворювачів HVDC та/або нові топології перетворювачів для перетворювачів MVDC з WBG та UWBG напівпровідниками та кращими показниками продуктивності, наприклад, зменшення втрат, вища надійність, менший об’єм/вага, менші витрати.
Впровадження напівпровідникових пристроїв WBG та UWBG для пристроїв захисту від постійного струму, наприклад, вимикачів постійного струму.
Підвищення економічності компонентів на основі напівпровідників WBG.
2. Демонстрація, перевірка та підтвердження діяльності, розробленої в (1) (A, B і C) у принаймні двох пілотних проектах (усі заходи A, B і C розроблені для кожного пілотного проекту) у різних державах-членах ЄС/асоційованих країнах.