КОЛИ: до 23:59 12 лютого 2023 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: освіта
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиКоманда EdCamp Ukraine оголошує старт проєкту з підтримки і зміни ДВОХ закладів освіти, середовище яких зазнало негативних впливів війни.
За підтримки експертної групи проєкту (як з України, так і з-за кордону) школи будуть формувати дієві рішення, які допоможуть переосмислити заклад освіти і перетворити його простір (за допомогою зовнішніх та внутрішніх змін) на креативний, стійкісно-орієнтований і функціональний.
Для кого
На конкурс можуть подаватися заклади освіти, які зазнали ушкоджень під час окупації і ті, які стали прихистками для ВПО від весни 2022 року. У цих школах має проводитися освітній процес в очному чи змішаному форматі.
Сума
Планується залучення коштів для відновлення закладу освіти в розмірі до 700 тисяч гривень.
Терміни
Заявки приймаються до 23:59 12 ЛЮТОГО 2023 року.
Результати будуть оголошені 23 лютого 2023 року на офіційній сторінці EdCamp Ukraine у фейсбуку https://www.facebook.com/edcampukraine.
Ми розпочнемо розгляд заявок лише після завершення дедлайну.
Черговість подання заявок жодним чином не впливає на рішення конкурсного відбору.
Умови:
1. До участі приймаємо заявки від закладів освіти, які перебувають на деокупованих територіях і зазнали шкоджень під час ведення воєнних дій, або від тих закладів, що стали прихистками для родин ВПО та/чи місцем збору гуманітарної допомоги.
2. На момент подачі заявки заклад освіти має працювати очно або у змішаному форматі.
3. Команда, яка подає конкурсну заявку, має враховувати основні терміни реалізації проєкту: активності мають бути реалізовані у період з 15 березня 2023 до 15 вересня 2023 року; заплановані ремонтні роботи для закладу освіти мають бути здійснені у квітні-травні 2023 року.
4. Після оголошення результатів конкурсу директори/-ки закладів, які будуть відібрані для реалізації, засвідчують особистим підписом свою згоду з Умовами проведення змін у закладі освіти, а також готові заручитися підтримкою засновника закладу.
5. Педагогічний, учнівський, батьківський колективи мають бути в передовсім вмотивовані до ціннісних перетворень – перезавантаження, пошуку точок зростання і змін, плекання стійкості. До того ж, проєкт передбачає і зовнішні зміни (щось перебудувати, поремонтувати чи обладнати), а для цього необхідно вміти налаштувати злагоджену співпрацю на всіх рівнях.
6. Педагогічний, учнівський, батьківський колективи мають попереднє бачення щодо необхідних змін і перетворень освітнього простору з орієнтовною оцінкою вартості. Заявку на участь може подати будь-хто з представників/-ць адміністрації, вчительства чи батьківства закладу освіти, попередньо сформувавши команду та заручившись підтримкою адміністрації школи.
7. Звертаємо Вашу увагу, що такі критерії, як вік, стать, звання, стаж роботи, кількість учнів/-ць не є визначальними під час відбору.
ЯК ДОЛУЧИТИСЯ
1. Запропонувати колективу Вашого закладу освіти подати заявку, розповісти про проєкт та прийняти спільне рішення.
2. Сформувати команду від закладу освіти.
3. Заповнити цю онлайн-форму (bit.ly/applychangein7months), обговоривши її запитання. Обсяг і структура анкети сформовані таким чином, щоб, заповнюючи її, Ви могли для себе також отримати уявлення про концепцію проєкту.
Звертаємо увагу:
1) якщо Ви вкажете свою пошту коректно, то отримаєте лист-підтвердження отримання нами форми;
2) саме цей електронний лист гарантує, що ми обов’язково зв’яжемося з Вами,
3) Ви маєте можливість редагувати відповіді після надсилання форми,
4) ознайомитися із запитаннями форми, щоб заздалегідь підготуватися до її заповнення можна за покликанням: http://bit.ly/demochangein7months.
ВАЖЛИВО! Радимо прописувати відповіді для кожного пункту анкети спочатку в окремому текстовому файлі, а потім скопіювати та вставити безпосередньо у цю форму – так Ви уникнете втрати даних. Також радимо зберегти текстовий файл та мати його під рукою під час інтерв’ю. У формі відкрита можливість редагування даних після надсилання форми.
Можливості
Упродовж 7 місяців ми разом з відібраними командами:
1) організуємо низку програм підвищення кваліфікації і тренінгів як для педагогічного колективу і для адміністрації й допоміжного персоналу, так і для громадськості і батьківства з тем СЕЕН, протимінної безпеки, інклюзії, недискримінації та інших,
2) здійснимо пілотну незалежну громадську акредитацію, за результатами якої заклади отримають свідоцтво і рекомендації, які будуть впроваджені та знайдуть свій розвиток у майбутньому,
3) не просто реалізуємо ремонтні роботи із залученням команди професійних дизайнерів і будівельників, а й створимо стійкісно-орієнтовану школу, яка буде здатна реабілітувати учнівство, учительство, батьківство після наслідків війни,
4) паралельно з ремонтом напрацюємо рішення для модернізації простору і розробимо унікальну програму вдосконалення закладу освіти, яку можна використовувати й у інших закладах освіти,
5) обʼєднаємо всю шкільну родину в колективному спільнотворенні майбутнього освіти України,
6) залучимо кошти для відновлення закладу освіти в розмірі до 700 тисяч гривень.