КОЛИ: 23 липня 2023 року
ДЕ: вся Україна
ГАЛУЗІ: культура, мистецтво, креативні індустрії
❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️
Замовити оформлення грантової заявкиХататон 4.0: Ukraine Heritage Edition — це спроба відповісти на виклики війни й розпалити інноваційний дух для захисту української культури.
Тут представники технологічної, культурної та креативної сфер обʼєднають свої знання та досвід для пошуку інноваційних рішень задля диджиталізації культурної спадщини України.
Хататон 4.0: Ukraine Heritage Edition реалізується у співпраці House of Europe, Goethe-Institut в Україні та Digitizing.Space за підтримки Європейського Союзу.
Для кого:
Запрошуємо до участі: художників, режисерів, музикантів, кураторів та менеджерів культурних програм, діячів культурного та креативного секторів, підприємців креативних індустрій, IT-спеціалістів, маркетологів та всіх бажаючих долучитися зі своїм креативом або технічною експертизою.
Сума
Переможці отримають грошову винагороду в сумі 2000 / 1500 / 500 / 500 / 500 євро в залежності від місця, яке посяде команда.
Фінальні суми та кількість переможців залишаються на розсуд суддів.
Терміни
4 липня – Старт реєстрації учасників та менторів
23 липня – Закриття реєстрації учасників хататону
24 липня – Відкриття Хататону.Пряма трансляція
25–27 липня – Програма.Лекції та воркшопи за напрямками
24–29 липня – Робота над креативами, чекпоінти, консультації з менторами
30 липня – Півфінал Хататону: подача готових робіт
30 липня – Перерегляд та оцінювання робіт журі. Оголошення фіналістів
30 липня – Фінал Хататону: презентації ідей фіналістів та нагородження переможців
Умови:
Хататон 4.0 Heritage Edition складатиметься з двох частин:
-
Освітня
Онлайн-лекції та воркшопи від українських та зарубіжних експертів з імерсивних технологій, 3D-сканування, штучного інтелекту, аналітики даних, блокчейну, NFT, no-code інструментів, які допоможуть опанувати технічні знання та навички.
-
Практична
Розробка проєктів, спрямованих на збереження культурної спадщини за допомогою передових технологій під керівництвом експертів та менторів. Подальше представлення готових робіт журі та можливість отримати призи.
Категорії Хататону:
-
Матеріальна спадщина. Цифрові рішення для збереження і передачі інформації про архітектурні будівлі, археологічні та історичні памʼятки, визначні місця, витвори мистецтва, історичні артефакти, друковані та рукописні матеріали бібліотек, музеїв, архівів.
-
Нематеріальна спадщина. Технологічні інструменти для збереження, передачі, розповсюдження виконавських мистецтв (акторська гра, музика, спів, танці), звичаїв, обрядів, свят, знань і навичок, що повʼязані з ремеслами, усних традицій та форм вираження.
Хататон 4.0: Ukraine Heritage Edition проходить онлайн. Відкриття та фінал Хататону будуть відбуватися онлайн і транслюватися на сторінку події в Facebook та YouTube українською мовою. Детальніші інструкції є в Гайдлайні Учасників; реєструйтеся, щоб отримати його.
Для участі потрібно зареєструватися та попросити це зробити кожного члена своєї команди, отримати листа від нас одразу після реєстрації (не забудьте перевірити спам), додатись в Slack за посиланням з листа, перечитати Гайдлайн Учасника та готуватися до інтенсивної роботи впродовж Хататону.
Оптимальний склад людей у команді — від 1 до 5 людей. Ми дозволяємо працювати самостійно індивідуальним учасникам!
Для реєстрації заповнюйте цю форму, і ви вже з нами.
Основна робоча мова Хататону — українська. Офіційна частина та навчальні лекції та воркшопи транслюватиметься також українською мовою.
Можливості
Хататон – це гра слів. Мова йде про творчо-технічний марафон, що відбувається онлайн, коли кожен учасник працює з дому. Це брейншторм від ідеї до її реалізації, на який відводиться шість днів. Ви навчаєтеся новим інструментам, придумуєте та втілюєте проєкт, знаходите команду однодумців, отримуєте поради та оцінку ідей від експертів, презентуєте результати роботи у фіналі.
Що отримають учасники
-
практичне знайомство із сучасними технологіями
-
нетворкінг
-
призовий фонд 5000 євро
-
можливість посилити культурний сектор своїми знаннями, навичками та креативами