30 МЛН ЄВРО В КОНКУРСІ «ПІДТРИМКА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ТА ІННОВАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ МСП» В РАМКАХ DIGITAL EUROPE PROGRAMME (DIGITAL)

КОЛИ:  07 листопада 2023 р. 17:00:00 за брюссельським часом

ДЕ: вся Україна

ГАЛУЗІ: бізнес

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити оформлення грантової заявки

Для кого

Відповідність критеріям

Прийнятні учасники (прийнятні країни)

Для того, щоб відповідати критеріям прийнятності, заявники (бенефіціари та афілійовані організації) повинні

– бути юридичними особами (державними або приватними)

– бути заснованими в одній з прийнятних країн, тобто

– держави-члени ЄС (включаючи заморські країни та території (ЗКТ))

– країни, що не є членами ЄС:

– перелічені країни ЄЕЗ та країни, пов’язані з програмою “Цифрова Європа
або країни, які ведуть переговори про укладення угоди про асоціацію, і де угода про асоціацію входить до угоди про асоціацію, і де угода набуває чинності до підписання гранту.

Бенефіціари та афілійовані організації повинні зареєструватися в Реєстрі учасників – до подачі заявки – і повинні бути підтверджені Центральною службою валідації (REA Validation).

Для перевірки їм буде запропоновано завантажити документи що підтверджують юридичний статус та походження.

Інші суб’єкти можуть брати участь в інших ролях консорціуму, наприклад, як асоційовані партнери, субпідрядники, треті особи, які роблять внески в натуральній формі тощо.

Можливості

Очікувані результати:

Стимулювання інноваційного потенціалу МСП у сфері високопродуктивних обчислень призведе до

  • Підвищення європейської конкурентоспроможності на ринку шляхом надання МСП можливості ефективно використовувати високопродуктивні обчислення, наприклад, симуляції, обчислювальне моделювання та аналітику, що вимагає великих обсягів даних.

  • Прискорення інновацій завдяки новим ідеям, поглибленим дослідженням та розробці передових рішень завдяки швидшому створенню прототипів, оптимізації та експериментуванню тощо, що стає можливим завдяки високопродуктивним обчислювальним системам.

  • Підвищення продуктивності та ефективності за рахунок скорочення виробничих циклів, оскільки складні обчислення можуть бути виконані за значно менший час, а ресурси можуть бути розподілені більш ефективно.

  • Розширення бізнес-можливостей та відкриття нових ринків завдяки використанню послуг, наприклад, великомасштабного моделювання, аналізу даних, великих мовних моделей або машинного навчання з використанням ресурсів високопродуктивних обчислень (HPC)

  • Розширення користувацької бази за рахунок залучення нових користувачів HPC у різних прикладних сферах.

Детальніше ТУТ

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

🔴 Посібник “ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ!” Детальніше ТУТ