СПОРТИВНА НАГОРОДА “ПОДОЛАННЯ БАР’ЄРІВ”

ДЕДЛАЙН: 25 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 15 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Цілі:

Нагороди мають на меті нагородити та привернути увагу до найкращих проєктів, які успішно підтримують інклюзію через спорт. Проєкти можуть включати подолання бар’єрів для людей з обмеженими можливостями
таких як молодь з мігрантським минулим, етнічні меншини, соціально незахищені, малозабезпечені групи, люди з інвалідністю, особи зі складним соціальним, економічним чи освітнімсоціальним, економічним або освітнім , походженням, люди з інвалідністю, проблемами зі здоров’ям або культурні відмінності тощо.
Ця нагорода також підтримає гендерну рівність та сприятиме Миру через інтеграцію мігрантів та біженців.

Очікувані результати:

Нагороди будуть вручатися в наступних трьох категоріях:

  •  Спортивна нагорода #BeInclusive Breaking Barriers. Нагородити спортивні проєкти, які сприяють інклюзії, діалогу та толерантності, підкреслюючи підкреслюючи переваги розуміння один одного та подолання перешкод на шляху до участі.У цій категорії будуть  відзначені ініціативи, які відповідають на соціальні виклики та підтримують соціально незахищені групи, такі як етнічні меншини, люди з інвалідністю або вразливі групи населення та молодь;

  • Нагорода #BeInclusive за просування гендерної рівності у спорті. Для нагородження проектів, що сприяють розширенню прав і можливостей та участі жінок і дівчат у спорті. У цій категорії будуть відзначені рольові моделі, які роблять гендерну рівність реальністю гендерну рівність реальністю, подаючи надихаючий приклад. Це безпосередньо слідує за Звітом Групи високого рівня з питань гендерної рівності у спорті, групи високого рівня з питань ґендерної рівності у спорті;

  • Нагорода #BeInclusive Sport for Peace Award. Нагородити проекти, що  використовують спорт як засіб для просування миру та європейських цінностей. Ця категорія буде особливо спрямована на ініціативи, що сприяють інтеграції біженців, наприклад, у контексті війни в Україні. Переможець та фіналісти (2 та 3 місця) у кожній категорії будуть нагороджені, щоб для натхнення інших організацій та осіб по всій Європі. Всі вони будуть оголошені на церемонії нагородження та отримають свої призи.

Сфера застосування

Винагороджувати спортивні проекти, які сприяють інклюзії, діалогу та толерантності, наголошуючи на перевагах розуміння один одного та подолання перешкод для участі. Ця категорія винагороджуватиме ініціативи, які вирішують соціальні виклики та підтримують уразливі групи, такі як етнічні меншини, люди з обмеженими можливостями чи вразлива молодь.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

 
ERASMUS-SPORT-2024-BEINCLUSIVE-SPORT-AWARDS-BBSA