СПОРТ ЗАРАДИ МИРУ

ДЕДЛАЙН: 25 вересня 2024 року

БЮДЖЕТ: 15 000 євро

❗️Ми допомагаємо в оформленні та подачі заявки на цей грант❗️

Замовити грант під ключ

Цілі:

Нагороди мають на меті нагородити та привернути увагу до найкращих проєктів, які успішно підтримують інклюзію через спорт. Проєкти можуть включати подолання бар’єрів для людей з обмеженими можливостями
таких як молодь з мігрантським минулим, етнічні меншини, соціально незахищені, малозабезпечені групи, люди з інвалідністю, особи зі складним соціальним, економічним чи освітнімсоціальним, економічним або освітнім , походженням, люди з інвалідністю, проблемами зі здоров’ям або культурні відмінності тощо.
Ця нагорода також підтримає гендерну рівність та сприятиме Миру через інтеграцію мігрантів та біженців.

Сфера застосування :

Винагороджувати проекти, які використовують спорт як засіб просування миру та європейських цінностей. Ця категорія, зокрема, буде спрямована на ініціативи, які сприяють інтеграції біженців, наприклад, у контексті війни в Україні.

Узяти участь

Замовити грант під ключ

Ми допомагаємо оформити та зареєструвати вашу організацію як партнера від України для участі у міжнародних грантових програмах Європейської Комісії.

Можливо, ви захочете самостійно оформляти грантові заявки й на постійній основі отримувати безповоротні грантові кошти на свої проєкти!? А щоб ви навчилися робити це правильно, ми розробили для вас: 

🔴 Онлайн курс з написання грантових проєктів ТУТ

ERASMUS-SPORT-2024-BEINCLUSIVE-SPORT-AWARDS-PEACE